en ua ru
en ua ru

Автобус "Богданчик"

55 700грн
  • Модель: A-56
  • Наявність: На складі

Опис

Ігровий автобус виготовлений відповідно з ДСТУ.

Автобус «Богданчик» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Стіни, дах і капот автобуса виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері та вікна. В середині кабіни розміщено сидіння та руль, щоб дитина змогла відчути себе на місці водія. В салоні ж розміщенні лавки з водостійкої фанери, що дають дітям можливість відчути себе у ролі пасажирів. Сидіння і лавки кріпляться до стін за допомогою металевих кутників. Біля дверей прикріплені поручні з металевої труби та сходинка із водостійкої фанери для того, щоб дітям було легше потрапити всередину автобусу. Підлога автобуса виконана з дерев’яних дошок.

Автобус спирається на дерев’яні бруси 90х90 мм. Бруси закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих «підп’ятників», щоб запобігти псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Автобус «Богданчик» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 2776 мм, ширина – 1280 мм, висота – 1580 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре