en ua ru
en ua ru

Автомобіль "Бібіп"

45 900грн
  • Модель: A-51
  • Наявність: На складі

Опис

Ігровий автомобіль виготовлений відповідно з ДСТУ.

Автомобіль «Бібіп» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Стіни і капот автомобіля виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері та вікна. В середині кабіни розміщено сидіння і поручень з металевої труби, щоб дитина змогла відчути себе на місці водія. До кузова автомобіля кріпиться гірка з нержавіючої сталі, щоб дітям було ще веселіше грати. Сидіння кріпиться до стін за допомогою металевих кутників. Біля дверей кузова прикріплені поручні з металевої труби для того, щоб дітям було легше потрапити всередину. До кабіни ж дітям допоможуть забратися сходинки, що вирізані у фанері. Підлога автомобіля виконана з дерев’яних дошок.

Автомобіль спирається на дерев’яні бруси 90х90 мм. Бруси закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих «підп’ятників», щоб запобігти псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Автомобіль «Бібіп» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 2440 мм, ширина – 2025 мм, висота – 1341 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре