en ua ru
en ua ru

Джип "Сафарі"

33 360грн
  • Модель: A-54
  • Наявність: На складі

Опис

Ігровий джип виготовлений відповідно з ДСТУ.

Джип "Сафарі" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Стіни і капот джипу виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері. Дах виготовлений з металевої труби та може виконувати функцію металевого рукоходу. В середині салону розміщено два сидіння, дві лавки та руль, щоб діти змогли відчути себе на місцях водія та пасажирів. Сидіння і лавки кріпляться до стін за допомогою металевих кутників. До капоту прикріплені поручні з металевої труби. Підлога джипу виконана з дерев’яних дошок.

Джип спирається на дерев’яні бруси 90х90 мм. Бруси закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих «підп’ятників», щоб запобігти псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Джип "Сафарі" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 2540 мм, ширина – 1172 мм, висота – 1354 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре