en ua ru
en ua ru

Грузовичок "Льова"

33 910грн
  • Модель: A-53
  • Наявність: На складі

Опис

Ігровий грузовичок виготовлений відповідно з ДСТУ.

Грузовичок "Льова" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Стіни і капот грузовичка виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері та вікна. В середині кабіни розміщено сидіння і два керма, щоб діти змогли відчути себе на місці водіїв. У відкритому кузові грузовичка розміщений стіл з водостійкої фанери. Сидіння кріпиться до стін за допомогою металевих кутників. До кабіни дітям допоможуть забратися сходинки, що кріпляться до стін. Підлога грузовичка виконана з дерев’яних дошок.

Грузовик спирається на дерев’яні бруси 90х90 мм. Бруси закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих «підп’ятників», щоб запобігти псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

C посіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Грузовичок "Льова" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 2959 мм, ширина – 1656 мм, висота – 1768 мм.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре