en ua ru
en ua ru

Грузовичок "Льова"

33 910грн
  • Модель: A-53
  • Наявність: На складі

Опис

Ігровий грузовичок виготовлений відповідно з ДСТУ.

Грузовичок "Льова" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Стіни і капот грузовичка виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері та вікна. В середині кабіни розміщено сидіння і два керма, щоб діти змогли відчути себе на місці водіїв. У відкритому кузові грузовичка розміщений стіл з водостійкої фанери. Сидіння кріпиться до стін за допомогою металевих кутників. До кабіни дітям допоможуть забратися сходинки, що кріпляться до стін. Підлога грузовичка виконана з дерев’яних дошок.

Грузовик спирається на дерев’яні бруси 90х90 мм. Бруси закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих «підп’ятників», щоб запобігти псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Cпосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Грузовичок "Льова" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 2959 мм, ширина – 1656 мм, висота – 1768 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре