en ua ru
en ua ru

Паротяг "Чух-чух"

52 200грн
  • Модель: A-58
  • Наявність: На складі

Опис

Ігровий паротяг виготовлений відповідно з ДСТУ.

Паротяг "Чух-чух" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Стіни і дах паротягу виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері та вікна. Ззаду до кабіни кріпиться гірка з нержавіючої сталі, а спереду тунель з дошок, потрапити до якого дітям допоможе нахилений скеледром. До кабіни ж дітям допоможуть забратися поручні з металевої труби, що прикріплені біля дверей, а також сходинки, що вирізані у фанері. Підлога виконана з дерев’яних дошок.

Паротяг спирається на дерев’яні бруси 90х90 мм. Бруси закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих «підп’ятників», щоб запобігти псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Паротяг "Чух-чух" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 4460 мм, ширина – 1205 мм, висота – 2100 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре