en ua ru
en ua ru

Вагон "Трамвайчик"

48 000грн
  • Модель: A-52
  • Наявність: На складі

Опис

Ігровий вагончик виготовлений відповідно з ДСТУ.

Вагон "Трамвайчик" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Стіни і дах вагону виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері та вікна. Позаду до вагону кріпиться гірка з нержавіючої сталі, щоб дітям було ще веселіше грати. Біля дверей вагончика прикріплені поручні з металевої труби для того, щоб дітям було легше потрапити всередину. Також в середину вагону дітям допоможуть забратися сходинки, що вирізані у фанері. Підлога виконана з дерев’яних дошок.

Вагон спирається на дерев’яні бруси 90х90 мм. Бруси закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих «підп’ятників», щоб запобігти псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Вагон "Трамвайчик" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 3035 мм, ширина – 1285 мм, висота – 2080 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре