en ua ru
en ua ru

Гвинтокрил "Вітряк"

54 750грн
  • Модель: A-55
  • Наявність: На складі

Опис

Ігровий гвинтокрил виготовлений відповідно з ДСТУ.

Гвинтокрил "Вітряк" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Гвинтокрил розміщується на платформі висотою 1000 мм, що спирається на дерев’яні бруси 90х90 мм. Бруси закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих «підп’ятників», щоб запобігти псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Стіни, дах і пропелери гвинтокрилу виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері і вікна. В середині кабіни розміщено сидіння та руль, щоб дитина змогла відчути себе на місці пілота. Сидіння кріпиться до стін за допомогою металевих кутників. До платформи кріпляться дугова драбина, радіальний підйом та гірка з нержавіючої сталі. Завдяки ним діти можуть легко забратися і спуститися з гвинтокрила. Підлога гвинтокрилу виконана з дерев’яних дошок.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Гвинтокрил "Вітряк" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 4240 мм, ширина – 3480 мм, висота – 3758 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре