en ua ru
en ua ru

Дошка магнітна

4 200грн
  • Наявність: На складі
Доступні опції

Опис

Шкільна дошка– невід’ємний атрибут при вмеблюванні шкільних класів, навчальних аудиторій, лекційних кімнат, залів для нарад на підприємствах. Доволі часто такі дошки використовують, як дитячі меблі для зберігання малюнків та інших важливих для дітей картинок.

Шкільна дошка зі стулками складається з 5 поверхонь, кожна з яких може бути використана як окремий елемент при поясненні уроку, лекції чи обговоренні виробничого питання.

Сучасні меблі мають магнітне покриття для прикріплення за допомогою магнітів різноманітних плакатів, діаграм та інших необхідних для обговорення елементів. Всі дошки постачаються під захисною плівкою, що зберігає цілісність покриття та захищає від випадкових подряпин в ході транспортування.

Перед початком користування білими поверхнями дошки обов’язково зніміть захисне покриття та впевніться у тому, що маркер, готовий до застосування, призначений для такого типу дошок і містить надпис Whiteboard, Board або Dryerasure. Не витирайте відразу напис з дошки, тому що спирт, який міститься в чорнилі, повинен випаруватися з поверхні і на дошці залишиться пігмент у вигляді порошку, який легко стирається. Якщо жмеблі все-таки забруднились, тоді використовуйте спеціальний засіб для чищення дошок на спиртовій основі. Не використовуйте абразивні миючі засоби у вигляді порошку, вони можуть пошкодити поверхню дошки, а також частково стерти магнітний шар, після чого магніти не триматимуть наочний матеріал, а сковзатимуть по покриттю.

Для написів по зелених дошках використовуйте штучну крейду, оскільки вона не пошкоджує поверхню і легко стирається сухою або мокрою губкою.

Дошки кріпляться за задню поверхню до стіни за допомогою кріплення, що наявне в комплекті, в 4 точках шурупами, і при цьому на лицевій стороні меблі виглядають охайно.

Трьох стулкові шкільні дошки можуть бути виготовлені у двох розмірах 3000*1000 мм та 4000*1000 мм.

Нижня частина цього типу меблів оснащена зручною алюмінієвою поличкою, де комфортно можна розмістити усі потрібні атрибути – маркери, магніти, губки, крейду.

Ціна на шкільну дошку для крейди зі стулками є доволі приємною, так як в нашому інтернет-магазині представлені Вашій увазі меблі від виробника.

Монтаж дощок здійснюється силами замовника (кріплення вкладаються в кожну упаковку дошки).

Дошки кріпляться до стіни в 4 точках шурупами (можливо горизонтальне і вертикальне розташування).

Відгуки (2)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре