en ua ru
en ua ru

Двоярусне дитяче ліжко

4 800грн
  • Модель: 8107C
  • Наявність: На складі

Опис

Двоярусне дитяче ліжко– це гарна ідея для облаштування дитячих кімнат для двох дітей, що дозволяє використати площу приміщення у повному об’ємі, не забираючи при цьому простір для ігор та інших занять.

Досить часто такедитячеліжкообирають для спальних кімнат в дитячих садочках, гуртожитках, хостелах, готелях, оскільки габаритні розміри двоповерхового ліжка є досить компактні – 1458*650*1408 мм, і при цьому Ви отримуєте на порівняно невеликій площі два повноцінних ліжка. Вага ліжка складає 38,8 кг, основна частина якого припадає на металевий каркас спального місця. Каркас виготовлений з квадратної металевої труби розміром 20*20/1,2 мм та прямокутної труби розміром 40*25/1,5 мм. Каркас пофарбований сертифікованими фарбами, які можна використовувати для дитячих меблів. Можливий колір каркасу – жовтий.

Захисні стінки та бильця ліжка виконані з високоякісної ламінованої ДСП, завтовшки 16 мм. Доступні поєднання кольорів для ДСП-частин двоярусного ліжка – бук, зелена вода/апельсин, синій/жовтий, зелена вода/жовтий.

Фасад ліжка оклеєний крайковою ПВХ-стрічкою товщиною 1 мм, завдяки чомудитячі спальнівиглядають довершено. В загальному, вигляддитячого ліжкарозроблено з урахуванням сучасних тенденцій і є втіленням дизайнумеблів для дитячої кімнати.

Дитячі меблімають заокруглені бильця на верхньому ярусі, що захищають від холодної стіни та виконують функцію захисту від падіння і це дозволяє використовуватимеблі в дитячу кімнатунавіть для дітей молодшого віку. Драбина металева, надійно закріплена до каркасу конструкції і має заокруглені верхні боковини, що захищає від випадкового травмування.

Обидва спальні місця мають стандартизовані розміри для їх комплектації комфортними матрацами, які забезпечать хороший сон та здоровий хребет.

Ціна на ліжко дитяче двоярусне без матрацу є оптимальним співвідношенням якості та надійності меблів до встановленої вартості.

Купити меблі для дитячоїможна в нашому інтернет-магазині, ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення незалежно від кількості вибраних одиниць товару.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре