en ua ru
en ua ru

Стілець полозковий

590грн 648грн
  • Модель: 912
  • Наявність: На складі

Опис

Стілець полозковий на квадратній трубі, ростова група №6.

Габаритні розміри : 380х350х460мм.

Розміри сидіння: : 380х350 мм, розміри спинки: : 380х200 мм.

Вага : 4,14кг.

Сидіння та спинка виготовлені з гнуто-клеєної фанери (товщиною 9-10 мм) та вкриті безкольоровим лаком на водній основі. Кути сидіння і спинки та передня крайка сидіння мають радіус заокруглення для запобігання травмування.

Каркас стільця виготовлено з квадратної труби 20 х 20 х 1,2 мм з нанесенням порошкової фарби. Спинка та сидіння до каркасу кріпляться гвинтами та гайками.

На торцях каркасу закріплені пластикові наконечники, які запобігають травмуванню учнів та пошкодженню підлоги.

Можливий колір каркасу – салатовий,сірий.

Полозкові дитячі стільчики є гарним рішенням для розміщення студентів, учнів старших навчальних класів та профтехучилищ, для вмеблювання бібліотек та інших навчальних приміщень.

Габаритні розміри дитячого стільчика складають 380 * 350 * 460 мм. Меблі цього типу орієнтовані на ростову групу №6, тобто на учнів 8-11 класів з ростом 175 см і вище.

Дитячі крісла мають оптимальний для цієї ростової групи розмір спинки та сидіння. Так, розміри спинки становлять 380*200 мм, а сидіння – 380 * 350 мм. Вага крісла – 4,14 кг, що виступає додатковою гарантією надійності та стійкості цих стільців до незначних механічних коливань.

Спинка та сидіння кріселка виготовлені з гнуто-клеєної фанери більш потужної товщини - 9-10 мм та покриті безколірним лаком на водній основі, що має усі необхідні сертифікати для його використання при виготовленні дитячих меблів для шкільних та дошкільних закладів. Спинка та сидіння виготовлені таким чином, щоб запобігти випадковому травмуванні учнів. Тому дитячі стільці мають заокругленими всі кути фанерного покриття, а передній край крісла вигнутий донизу, що додає зовнішньому вигляду крісла довершеності.

Дитячі меблі виконані на металевому каркасі посиленого типу, що гарантує довготривалий експлуатаційний термін використання дитячих крісел. Каркас виготовлено з квадратної труби 20*20*1,2 мм з нанесенням якісної порошкової фарби. Спинка та сидіння до каркасу кріпляться гвинтами та гайками. Можливий колір каркасу – салатовий, сірий. Торці каркасу оснащені наконечниками з якісного пластику, що слугує додатковим захистом від випадкового травматизму та оберігає покриття від подряпин під час користування дитячими кріслами.

Полозковий тип крісел характеризується більш потужними кріпленнями і дає змогу розмістити на таких меблях не лише учнів, а й студентів і за потреби – дорослих осіб, що є суттєвою перевагою цих стільців.

Ціна на дитячі крісла полозкові є досить прийнятною, враховуючи характеристики цього типу сучасних меблів, а також сформована із об’єктивним врахуванням якості стільців. Купити стілець учнівський полозковий можна в нашому інтернет-магазині, ми прислухаємось до Ваших побажань і гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення незалежно від кількості замовлених одиниць продукції.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре