en ua ru
en ua ru

Стілець полозковий, регулюємий по висоті №4-6

744грн
  • Модель: 904
  • Наявність: На складі

Опис

Стілець полозковий РЕГУЛЮЄМИЙ по висоті 380 х 350 х 380- 460 мм (зр. №4-6)

Каркас - квадратна труба розміром 20 х 20 мм. та 25 х 25 мм; товщина 1,2 мм, покриття нанесено напиленням порошкових полімерних матеріалів.

Спинка і сидіння виготовляються з гнуто-клеєної фанери, товщина 8 мм.

На торці труб встановлена перехідна пластикова втулка, що запобігає пошкодженню фарби під час регулювання.


Полозковий тип виконання є доволі поширеним видом каркасу для крісел і користується великою популярністю, оскільки меблі такого типу є потужнішими, надійнішими та мають довший експлуатаційний термін. А якщо при цьому в кріслах можна відрегулювати висоту відповідно до зросту учня, то це є додатковою перевагою на користь цих стільців при облаштуванні шкільних класів, приміщень в університетах та профтехучилищах, для вмеблювання бібліотек, лекційних кімнат тощо.

Дитячі стільці орієнтовані на ростові групи №4-6, тобто на учнів 1-11 класів з ростом від 145 до 175 см і вище.Висоту стільця можна відкоригувати за допомогою гвинтів по обидва боки в отворах на ніжках та каркасі. Між гвинтами встановлений перехідник з якісного пластику, який захищає фарбу на каркасі від пошкодження при регулюванні висоти крісла. На торцях каркасу встановлені пластикові наконечники, аби захистити учнів від випадкових ударів, а підлогу – від подряпин.

Ціна на полозкові крісла регульовані по висоті є доволі приємною, оскільки в нашому інтернет-магазині представлені Вашій увазі меблі від виробника.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре