en ua ru
en ua ru

Стілець учнівський Т-подібний регульований, №4-6

663грн
  • Модель: 902
  • Наявність: На складі

Опис

Стілець Т-подібний на квадратній трубі, регулюється на ростові групи №4-6

Габаритні розміри : 380х350х380-460 мм, h=380-460 мм.

Розмір спинки - 380х200 мм.

Розмір сидіння - 380х350 мм.

Сидіння та спинка виготовлені з гнуто-клеєної фанери (товщиною 8-9 мм) та вкриті безкольоровим лаком на водній основі. Кути сидіння і спинки та передня крайка сидіння мають радіус заокруглення для запобігання травмування. Каркас стільця виготовлено з квадратної труби 25х25х1,2 мм та 20х20х1,2 мм з нанесенням порошкової фарби. Спинка та сидіння до каркасу кріпляться гвинтами та гайками. Регулювання висоти стільця здійснюється за допомогою гвинтів по отворах каркасу і ніжки, між якими встановлена пластикова перехідна втулка. На торцях каркасу закріплені пластикові наконечники, які запобігають травмуванню учнів та пошкодженню підлоги.

Можливий колір каркасу – салатовий, сірий.


Т-подібні регульовані дитячі стільці стануть незамінними атрибутами при організації робочого простору дитини у шкільному класі, аудиторії та в домашніх умовах.

Крісла дитячі письмові орієнтовані на ростові групи №4-6, тобто на учнів 1-11 класів зі зростом від 145 до 175 см і вище.Відрегулювати висоту дитячого стільця можна за допомогою гвинтів, розміщених в отворах на каркасі та ніжках, між якими встановлена пластикова перехідна втулка, що захищає фарбу на каркасі від подряпин при зміні висоти дитячого крісла. На торцях каркасу встановлені пластикові наконечники, які захищають учнів від випадкового травмування, а підлогу – від подряпин.

Розмір спинки регульованого дитячого крісла становить 380*200 мм, а розмір сидіння – 380*350 мм. Негроміздкі розміри дозволяють розмістити дитячі стільчики навіть у невеликих навчальних приміщеннях.

Спинка та сидіння стільчика виготовлені з гнуто-клеєної фанери завтовшки 8-9 мм та вкриті прозорим лаком на водній основі, що має відповідну сертифікацію для його застосування при виготовленні дитячих меблів. Спинка та передній край сидіння виконані із заокругленими кутами для запобігання випадкового травмування учнів.

Каркас письмового дитячого крісла – металевий, і це гарантує довготривалий експлуатаційний термін використання дитячих крісел. Каркас виготовлено з квадратної труби 25*25*1,2 мм та 20*20*1,2 мм з нанесенням порошкової фарби. Спинка та сидіння до каркасу кріпляться гвинтами та гайками.

Можливий колір каркасу – салатовий, сірий.

Ціна Т-подібного регульованого по висоті стільця повністю відповідає його якісним характеристикам.

Купити стілець Т-подібний регульований по висоті можна в нашому інтернет-магазині, ми прислухаємось до Ваших побажань і гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення незалежно від кількості замовлених одиниць продукції.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре