en ua ru
en ua ru

Ігровий комплекс "Юрась"

23 700грн
  • Модель: S-200
  • Наявність: На складі

Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Юрась» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років.

Комплекс складається з платформи обладнаної двоскатним дахом із водостійкої фанери товщиною 18 мм з фронтонами із водостійкої фанери товщиною 10 мм. Комплекс обладнаний захисними перекладинами. З однієї сторони платформа обладнана гіркою висотою спуску 1000 мм, виготовлену з нержавіючої сталі товщиною 1 мм з захисною поперечиною і бортиками висотою 100 мм. З другої сторони платформа має сходи виготовлені із дошки з металевими перилами. З третьої сторони до платформи приєднана дугова драбина із металевої труби діаметром 25 мм. Також комплекс обладнаний різнокольоровою рахівницею для навчання лічбі. Встановлюється на металевих опорах. Підлога комплексу виготовлена із водостійкої фанери товщиною 18 мм.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Дитячий ігровий комплекс «Юрась» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 2150 мм, ширина – 2150 мм, висота – 2240 мм

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре